Borç ve Yapılandırma Yönetimi

Borç ve Yapılandırma Yönetimi

Şimdi Başvur
 

Online Kredi yapılanması sayesinde sağladığımız eşsiz erişim ve yerel ölçekteki bankalar ve diğer finans kurumları ile yıllar içerisinde geliştirdiğimiz ilişki ağıyla müşterilerimizin finans piyasalarına ulaşımını kolaylaştırıyoruz. Kredi veren kuruluşlardan tamamen bağımsız yapımız sayesinde, müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda yönetim danışmanlığı, vergi ve riskin yönetimi gibi konularda müşterilerimize entegre çözümler sunuyoruz.

 

Yeniden Yapılandırma

Yeniden yapılandırma sürecinin odak noktalarını stratejik değerlendirme, finansman yapılandırması, işletme sermayesinin iyileştirilmesi, vergisel risk ve fırsat analizi, maliyetlerin azaltılması, yatırım harcamaları ve şirket satın almaları olarak özetleyebiliriz.

Online Kredi olarak, hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla her bir alana özel olarak odaklanarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunmaktayız. Finansal açıdan sıkıntılı zamanlarda veya yeni yatırım süreçlerinde yeniden yapılandırma ihtiyacı duyan müşterilerimizi, konusunda uzman yöneticilerimizin deneyimleri ile buluşturmaktayız.

Hemen Başvur Müşterimiz Ol Hemen Raporunu Al
Online Kredi Online Kredi Kurumsal Online Kredi Rehberi Gizlilik ve KVKK Politikalarımız

Bilgi Toplum Hizmetleri | Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Kişisel Verilerin Korunması | © Copyright 2021 Online Kredi A.Ş.