Kosgeb Yatırım & Teşvik

Kosgeb Yatırım & Teşvik

Şimdi Başvur
 

Hibe ve teşvik süreci, mevzuatın karmaşıklığı ve çok sık değişikliğe uğraması sebebiyle profesyonel takip gerektiren bir iştir. Etkin bir fizibilite yapmadan, hibe ve teşviklere başvuru size hem zaman hem de para kaybettirecektir. İş geliştirme yetkinliğimizi bu karmaşık alana aktararak, maksimum teşviklerden faydalanmanızı sağlıyoruz.Bilgi ve tecrübemizle, proje hazırlığından proje sonlandırmasına kadar tüm süreci takip eden ekibimize başvurun ve gerisini bize bırakın.

• KOSGEB Destekleri
• İhracat Destekleri
• Yatırım Teşvik Destekleri
• İstihdam Destekleri
• KOSGEB Destekleri

KOSGEB Destek ve hibeleri bütün işletmeler için en bilenen devlet destekleri başlıklarındandır. İşim Gelişiyor Danışmanlığın iddialı olduğu destek başlıklarından biri olan KOSGEB destekleri Girişimcilik Desteklerinden, İş Geliştirme Büyüme ve Uluslararasılaşma Destekleri ile AR-GE destekleri gibi işletme ihtiyacının ve gerçekleştirilecek yeni yatırımın gider başlıklarının doğru tespitiyle yol alınması gereken bir ön değerlendirme gerektirir.

Makine Teçhizat, personel, tanıtım, belgelendirme, yurtdışı iş gezisi, fuar katılımı, fikri ve sınai haklar, test ve analiz gibi pek çok desteğin hem işletmenin yatırım süreciyle bağlantılı olarak Girişimcilik, AR-GE, Yurtdışı Pazar Desteği gibi proje esaslı desteklerden faydalanarak destek alması hem de sadece tek bir destek başlığı için işletme geliştirme destek başlığından başvuru esasıyla desteklenmesi mümkündür.

Online Kredi Danışmanlık olarak; önce ihtiyacınızın tespitini yapıyor, sonra en uygun destek başlığı için ihtiyaç halinde projelendirme süreci dahil ilgili KOSGEB programına başvurunuz ve takibi için danışmanlık hizmetini yürütüyoruz.

 

Hızlıca Faydalanabileceğiniz KOSGEB Destekleri

• Girişimcilik: 60.000 – 160.000 TL (Sektöre göre değişkenlik gösterir)
• İşletme Geliştirme Destek Programı: 480.000 TL (Nitelikli eleman, fuar katılım, yurtdışı iş gezisi, test analiz, belgelendirme vb.)
• KOBİGEL Destek Programı
• Yurtdışı Pazar Destek Programı
• Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı: 750.000 – 6.000.000 TL

Yatırıma ilişkin detaylı bir fizibilitenin yapılması teşvik sisteminden maksimum düzeyde faydalanmanın ön koşuludur. Mevzuatın karmaşıklığı ve sık değişiyor olması, yatırımcı işletmenin yararlanabileceği potansiyel teşvikler konusunda uzman bir ekipten destek almasını gerekli hale getirmektedir.

Online Kredi Danışmanlık olarak; planlanan yatırım ile teşvik sistemi arasındaki ilişkiyi analiz ederek, yatırımın planlanmasından, teşvik başvuru sürecine ve sonrasındaki yatırım süreci ve teşvik belgesinin kapatılmasına kadar tüm aşamalarda yatırımcılara destek oluyoruz.

Kamu ve özel sektör tecrübesi ile teşvik uygulamaları alanındaki uzmanlığı birleştiren ekibimiz, şirketlerin fırsatları öngörebilmelerini, sistemdeki değişikliklerden eş zamanlı haberdar olmalarını ve bu imkanlardan en etkin şekilde faydalanmalarını sağlar.


 

Hemen Başvur Müşterimiz Ol Hemen Raporunu Al
Online Kredi Online Kredi Kurumsal Online Kredi Rehberi Gizlilik ve KVKK Politikalarımız

Bilgi Toplum Hizmetleri | Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Kişisel Verilerin Korunması | © Copyright 2021 Online Kredi A.Ş.