My Advisor Servisi

My Advisor Servisi Nedir?

Şimdi Başvur
 

My Advisor Servisi ile kişisel Findeks Kredi Notu’nuzu yükseltmek ya da aynı seviyede kalmasını sağlamak için Findeks danışmanlarımızdan size özel öneriler alabilirsiniz.

Bu hizmet ile konusunda uzman Findeks danışmanları Risk Raporu'nuzu inceler ve size özel olarak belirledikleri tavsiyelerle notunuzu olumlu yönde değiştirmenize yardımcı olurlar.

My Advisor hizmetinden yararlanmak ve kendi finansal hareketlerinize özel tavsiyeler alabilmek için hizmeti tek başına alabilir ya da ürünü içeren paketlerden faydalanabilirsiniz.

Sonrasında, Findeks İnternet Şubesi’nden “My Advisor” ürününü seçerek açılan takvimden size uygun zamanı seçerek randevu alabilirsiniz. Belirtilen zaman aralığında sizi arayacak olan Findeks danışmanı, not gelişimi ile ilgili detaylı tavsiyelerde bulunacaktır.

Bu hizmetle, Risk Raporu'nuzun incelenmesi ve yorumlanması sonrasında size özel belirlenecek aksiyon ve önlemlerle Findeks Kredi Notu’nuzu yükseltmek ve korumak için tavsiyeler alabilirsiniz.

 

Kullanım Alanları

Kredi Notu’nu yükseltmek ya da korumak: Kredi Notu’nuzu yükseltme ya da yüksekse koruma amacıyla My Advisor hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kredi Notu’nuzu etkileyen faktörleri görebilmek: Findeks danışmanlarının raporunuzu incelemesi sonucu, hangi finansal aksiyonunuzun notunuzu nasıl etkilediğini görebilirsiniz.

 

My Advisor Hizmeti Nasıl Alınabilir?

My Advisor hizmetini bireysel ve kurumsal olarak alabilirsiniz.

Paketlerimizden birini alarak My Advisor hizmetinden yararlanabilir ve Findeks Kredi Notu’nuzu düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Hemen Başvur Müşterimiz Ol Hemen Raporunu Al
Online Kredi Online Kredi Kurumsal Online Kredi Rehberi Gizlilik ve KVKK Politikalarımız

Bilgi Toplum Hizmetleri | Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Kişisel Verilerin Korunması | © Copyright 2021 Online Kredi A.Ş.