Hakkımızda

Biz Kimiz?

Türkiye’de geliştirmiş olduğu finansal sistemleri ve dijital sistemleri ile müşterilerine kredi işlemlerinde ilkleri yaşatarak kredi kullanırken farklı teknikler uygularak banka politikalarına göre yorumlayıp kredi kullanmalarını kolaylaştıran OnlineKredi milli kredi danışmanlık üzerine hedeflerini benimsemiş , sektöre hakim ve güvenilir kadrosuyla işlemlerini bilgiden aldığı güç ile yapan kendini devamlı yenileyen bir yapıdan oluşmaktatadır.

Online Kredi işlemlerimizin dayandığı yasal koşullar BDDK’nın yayınladığı 5 Kasım 2011 tarih ve 28106 sayılı destek hizmetlerinin sağlanması ile ilgili yönetmelikte belirtilmiştir. Faaliyet alanımız bankaların bireysel yada ticari özellikte ürünlerinin satışı ve pazarlamasıyla müşterilerin banka ürünleri konusunda danışmanlık hizmeti almasını sağlanmaktır.

Online Kredi danışmanlığı işlemlerini BDDK'nın yayınladığı 5 Kasım 2011 de yayınlandığı 28106 sayılı Destek Hizmetlerinin Sağlanması ile ilgili yönetmlikte belirtilmiştir.İşlemlerimizi bu kapsamda yürütmekteyiz. Bankaların bireysel ürünlerinin pazarlanması ve müşterilerine kredi ,kredi kartı,sigorta gibi tüm banka ürünlerinin danışmanlık almasının sağlanmasıdır. İşlemlerimiz ve görüşmelerimiz kayıt altına alınan yasal işlemlerdir.

Online Kredi BDDK‘nın destek hizmetleri sağlanması ile ilgili yasal işleyiz bankaların mevduat toplama dışında ;

Kredili mevduat hesabı ,Kredi ,kredi kartı,tüketici kredileri,konut kredileri ,kobi kredileri ,ticari kredileri gibi bankacılık ve bankacılık kanununa aykırılık teşkil etmeyecek şekilde danışmanlığının sağlanmasıdır.

AnkaraTicaret Odası 467916 sicil numaralı kaydında faaliyet konularımız ve verdiğimiz hizmetler açıkça belirtilmiştir.

Bütün işlemlerimiz yasaldır.

Sektörde yarattığı katma değer ile her zaman tercih edilen, müşterileri tarafından güven duyulan ve gönül rahatlığı ile tüm işlemlerini gerçekleştirebileceği ileri düzey geliştirilmiş olan finansal sistemleri ve tahsis etkisi ile doğrudan krediye ulaştırabilecek harika özelliklere sahiptir.

Tüm yöntemlerin eskide kaldığını her şeyin bir sisteme ve kritere bağlı olduğunu değişen hızla değişen dünyada kredi kullanma yöntemlerinin ve kriterlerin değişmemesini kimse bekleyemez.

Müşterisini bankaların kredi verme politikalarına göre değerlendirerek gereksiz başvuru yapmadan doğru banka ve finans kuruluşları ile buluşmasını ve ihtiyaçlarının karşılamasını sağlamak asli görev olarak benimsemiştir. Aynı zamanda sektörde çok kritik bir görevde olan Online Kredi bankalar ve müşteri arasındaki köprü vazifesini yerine getirirken ayrıca sektörde katma değer yaratır.

Online Kredi daha çok kredi kullanamayan yada istediği limitlere ulaşamayan müşterilerine yardımcı olurken bugün hali hazırda istediği bankadan kredi kullanabilecek özel müşterilerine kredi kullanırken sağladığı avantajlı faiz oranları ve karşılaştırma desteği ile (uygun faiz ,uygun ödeme koşulları ve sigorta gibi bir çok yerden tasarruf) fayda ile çok özel portföye sahiptir.

Farklı bilgi birikimlerine sahip ekiplerden oluşan Online Kredi tüm görüşme ve işlemlerin sağlandığı,güvenliğiniz ve eğitim ve yasal gereklilik sebebiyle kayıt altına alınan yasal işlemlerdir.

Türkiye’nin en güvenilir kredi danışmanlık şirketleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

Hızlı ,kolay ve güvenilir şekilde kredi kullanmak için kullanma alışkanlıklarının değişmesi gerektiğine inanan Online Kredi bu yönde kullanmış olduğu finansal sistemler ile sektörde ilk olmayı amaçlamaktadır.

Marka amacı taşır.

Tüm dünyanın benimsemiş olduğu sistemler ile Online Kredi başarısında doğrudan etkisi olan farklı kadrosuyla kredi çekmek istediğinizde hiçbir sorun ile karşılaşmadan bankalardan kredi kullanmanızı sağlar .Yapmanız gerek ise sadece tahsis uzmanınız sizin için almış olduğu randevu saatinde bankaya gidip krediyi kullanmanız. Bir çok yerden tasarruf yaparken birde kredi kullanmak için kaybettiğiniz zamanıda daha verimli kullanabilecek banka banka gezmeden tüm bankalardan oluşan minimum ve maksimum limitleri görebileceksiniz.

Tüm Türkiye de özgün ürünleri ile müşterilerini sorunsuz krediye ulaştıran Online Kredi teknoloji ve değişen tüm banka politikalarını yakından takip ederek kendini her an yenileyen çevreye ve insana duyarlı yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş tüm işlemlerin kayıt altına alındığı yasal işlemler yürütmektedir.Online Kredi Kurumsal menümüzden detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz…

Hemen Başvur Müşterimiz Ol Hemen Raporunu Al
Online Kredi Online Kredi Kurumsal Online Kredi Rehberi Gizlilik ve KVKK Politikalarımız

Bilgi Toplum Hizmetleri | Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Kişisel Verilerin Korunması | © Copyright 2021 Online Kredi A.Ş.