Merak Ettikleriniz

Hayır, bankalar ile sorununuz varsa ve ailenizden gerekli desteği alamıyorsanız hiçbir şekilde firmamızdan ( borç, çek, sent, vs. ) destek alamazsınız firmamızda sadece kredi danışmanlık hizmeti mevcuttur.

Firmamız nakit sorunlarınızı çözmek için ancak yasal koşullarda sizi bankalar ve finans kuruluşları ile buluşturur. Bunun dışında hiçbir hizmet hermez bu konuda ısrarcı olmayınız ve aracı sormayınız firmamız faktöring kuruluşu değildir.
Bankalar iç mevzuatına ve piyasanın durumuna göre 1 bankadan zaman zaman net maaşınızın kaç katı tutarında kredi kullanabileceğiniz düzenlenmektedir.

Bu durum kişinin SGK durumu başvuru sayısı dönem riski skor puanına göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama kor puanı 1.250 üstü ve başvuru sayısı 5 geçmeyen SSK olmasa bile geçmişte veya aktif kredi, K.Kartı, KMH, ve diğer finansman ürünlerinin düzenli ödemesi ile 20.000 TL ile 500.000 TL arasında bireysel, araç, konut kredisi kullanabilir.

Kurumsal firma çalışanı devlet memuru ve Dr. Bu rakam maksimum 5 katına kadar 100.000 TL 2.500.000 TL arası bireysel araç konut kredisi kullanabilir. Dr. KKB puanı 900 ve üstü olan bireysel taleplerde açık takip ve mevcut kullandığı üründe gecikme yok ise mevcut riskine bakılmaksızın 1 bankadan 1.000.000 TL kadar kredi çıkar.
Hiçbir banka ile çalışmanız olmamasına rağmen sigorta primleriniz düzenli ödeniyorsa, en az 6 aydır son işyerinde giriş çıkış olmadan aktif sigortalıysanız, kredi kullanabilirsiniz.

Bunun için ilk yapmanız gereken gerekli incelemenin yapılması için buraya tıklayarak başvurunuzu eksiksiz doldurmanızdır. FİNDEX risk raporunuz var ise size sunulan müşteri panelinden PDF formatında yolladıktan sonra sizlere gelen onay ile işlemleri yapabiliriz.
Öncelikle buraya tıklayarak internet sitemizden başvuru yapmanız gerekmektedir, başvuruda bulunmanız durumunda aynı zamanda müşterimiz olmuş oluyorsunuz ve size özel bir müşteri paneli sunulmaktadır. İşlemlerinizi rahatlıkla size sunulan müşteri panelinden bize bildirebilme imkanı sunulmaktadır.
SSK priminiz yatırılmıyor ya da düzensiz yatırılıyor olsa bile şirketimizin size sunduğu danışmanlık sonucunda kredi kullanabilirsiniz.
Daha önce bankalarda sorun yaşamış ancak aksayan ya da takipli kredilerinizi ödeyip kapatma yazılarınızı aldıysanız, UYAP kaydınızda gözükmüyor ise bankanızdan durumunuz araştırılır.

Bankaların mevzuatına göre sorunlu kredilerin kapanma tarihinin üzerinden belli sürelerin geçmiş olması gerekmektedir. Fakat günümüz şartlarında bankalar buna göre politikalarını değiştirmiştir.Firmamız adınıza gerekli başvuruları yaparak, kredi kullanma şartlarınızı araştırır ve uygunluğunuz ile ilgili tarafınıza bilgi verir. Kurumsal firma maaş müşterisi ve devlet memurları süreçleri kapalı takip sayısına göre değişkenlik göstermektedir.

LÜTFEN DİKKAT

Kesinlikle ön ödeme yoktur. Kredi kullanmadan ön ödeme talep eden kurum veya kişilere itibar etmeyin mağdur olmayınız. Açık takip veya çok sayıda takip kaydı veya icrası e-hacizi olanlar kredi çıkmaz gereksiz yere kimseye ön ödeme veya rapor ödemesi yapmayınız.

Sadece açık takip kaydı olan emekli maaş olan kişiler kredi çıkma ihtimali vardır. Bankalar dönem riski takip bankası gibi kriterlerden sonra kredisinin olup olmayacağı tespit edilebilir.
Aktif ürün kullanan ÖRNEK: aktif kredi K.KARTI KMH hesabınızı ve Evkur, Operatörlerden alınan telefon cihazları alımlarını minimum 12 ay düzenli kullanmanız durumunda KKB puanınız skor 1.350 den daha düşük olmayacaktır.

Fakat KKB puanınız 1.350 veya üstü olması kredi almanızı sağlamaz Başvuru Sayısı Dönem Riski Ve Geliriniz Kredi Almanıza Ek Referans Sağlamaktadır. Lütfen Gereksiz Başvurudan Kaçının 5 Başvurudan Sonra Bankalar Kredi Vermekten Sakınırlar.
Geçmişte kapalı takip yaşamış veya kredi kartı hiç kullanmamış kişilere maksimum 3 iş gününde blokeli kredi kartı limiti çıkarılmasına aracılık etmekteyiz.
Findeks & Risk raporu için lütfen buraya tıklayınız.

Bilgi Toplum Hizmetleri | Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Kişisel Verilerin Korunması | © Copyright 2021 Online Kredi A.Ş.